Esaias Thorén färglitografi
2019-05-18
645099
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -73, färglitografi 725/750, bildmått ca 42x50 cm