Peter Dahl Fredmans epistlar
2019-05-18
645072
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934) (3), "Fredmans epistlar", signerade, färglitografier, 194-198/225, bladmått ca 29x42, 43x29 cm