Madeleine Pyk litografi
2019-05-18
645059
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Väninnorna", signerad M. Pyk, färglitografi, 69/250, bildmått ca 50x39 cm