M Pyk
2019-05-25
645049
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Släkten i salongen, signerad Madeleine Pyk, 198/250, färglitografi, bladmått ca 56x65 cm
Oramad