ABBA autografer från Brighton 1974

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ABBA, autografer, från Eurovision Song Contest, Brighton, signerad av samtliga medlemmar i ABBA (uppifrån och ned Benny Andersson, Agneta Fältskog, Anne-Frid "Frida" Lyngstad, Björn Ulvaeus), svartvit pressbild föreställande samtliga medlemmar i de ikoniska Waterloo-kostymerna, ca 15x11 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Pop & Rock"

Proveniens: Ingmarie Halling, intendent vid ABBA The Museum

644992

2019-05-17