Signerad utställningskatalog ABBA world

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ABBA, signerad utställningskatalog från "ABBA World", 2010, med autografer av samtliga medlemmar (fr. vänster till höger Benny Andersson, Anni-Frid "Frida" Lyngstad, Agneta Fältskog och Björn Ulvaeus), utgiven av Bravado International Ltd.

"Detta föremål ingår i tema-auktionen Pop & Rock"

Proveniens: Ingmarie Halling, intendent vid ABBA The Museum

644988

2019-05-17