Oidentifierad konstnär
2019-05-17
644946
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, jaktscen, tidigt 1800-tal, olja på duk, ca 58x88 cm.
Lagningar. Oxiderad fernissa.