Bordslampa Elarmatur Kosta
2019-05-24
644882
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, Elarmatur Kosta, 1900-talets andra hälft, märkt SM 21, mässing, höjd ink skärm ca 74 cm
Mässing med slitage