Bordslampa 1900-tal
2019-05-24
644876
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing med rödmålad metall, höjd ink skärm ca 72 cm
Mässing med mindre slitage