Caféstolar, möjligen Thonet, 4 st
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CAFÉSTOLAR, 4 st, möjligen Thonet, tidigt 1900-tal, betsat böjträ med rottingsits, sitthöjd ca 47 cm
Åldersrelaterat slitage, vissa med sprickor, något ostadiga, delvis senare kompleterade skruvar
644842
2019-05-19