Glas 1800-tal
2019-05-19
644840
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STARKVINSGLAS, CHAMPAGNESTRUT, 8+2+1, klar glasmassa, 1800-tal, slipad dekor, höjd ca 11,5-18,5 cm
Nagg