Joakim Allgulander
2019-05-23
644829
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): Stranden, signerad Joakim Allgulander, provtryck, litografi, bildmått ca 59x38 cm
Spricka i glas