Anders Udd
2019-05-23
644828
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Funkis, signerad och numrerad Anders Udd, 3/50, digital print, bladmått 54x74 cm, oramat blad.