Harry Wichmann oljemålning
2019-05-18
644810
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Liggande modell, signerad och daterad Wichman -83, olja på pannå, ca 16x17 cm