Harry Wichmann
2019-05-18
644803
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Lador, signerad och daterade Wichman-83, olja på pannå, ca 14x29 cm