Madeleine Pyk gouache
2019-05-18
644793
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Vatten till lejonen´´, signerad och daterad M.Pyk skägga 1978, gouache, ca 16x23 cm