Curt Asker litografi
2019-05-18
644776
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CURT ASKER, signerad, numrerad 70/100, etsning, bladmått 53x40, oramad.
Obetydligt slitage.