Bojan Kina 1800-tal
2019-05-18
644738
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, ovoid form, dekor av prunusblom i underglasyrblått, botten med dubbla cirklar, höjd ca 19,5 cm, träsockel medföljer
Locket med lagningar