Oidentifierad konstnär
2019-05-19
644728
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av herreman, 1700-talets första hälft, olja, ca 75x63 cm
Krackelyr, mindre dkrapmärken vid ramkanten