Bert-Håge Häverö oljemålning
2019-05-18
644717
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Auktion", signerad och daterad Bert Håge Häverö 1985, olja på duk ca 46x55 cm