C.Göran Karlsson
2019-05-19
644710
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Kaos, signerad och daterad C Göran Karlsson 90, hc, färgserigrafi, bladmått ca 57x42 cm