Severin Falkman oljemålning
2019-05-20
644667
| Klubbat belopp | 960 EUR |
| Utropspris | 1 000 EUR |
SEVERIN FALKMAN (1831-1889) Rövarnas grotta, signerad samt daterad 1859 Rome, olja på duk, 80x98 cm