Alexandre Fassianos Färglitografi
2019-05-22
644637
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): färglitografi, signerad Fassianos, ea-upplaga, numrerad 10/20, dagmått ca 66x45 cm