Scroll Kina 3 st 1900-tal
2019-05-18
644634
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCROLL, 3 st, Kina, 1900-tal, bl a, akvarell, motivmått ca 33 x 40, 48 x 33, 121 x 31 cm
Fläckar