Violin Paul Knorr med stråke W Dörfler

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VIOLIN, etiketterad Paul Knorr, daterad 1930, längd 60, lådans längd 36 cm, STRÅKE W Dörfler, längd 74 cm, vikt 62 gram, medföljande låda

Bruksslitage

644632

2019-05-16