Uno Vallman oljemålning
2019-05-16
644616
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): "Båter upprört hav", signerad Uno Vallman, olja på duk, bildmått ca 26x34 cm