Bägare silver
2019-05-18
644530
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, 7 st., silver, 18/1900-tal, av varierande tillverkare, höjd ca 4-13 cm, vikt ca 405 g
Med gravyr, stötskador