Taklampa
2019-05-22
644483
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA 1900-talets första hälft, höjd ca 67 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage,