Josefina Holmlund
2019-05-16
644472
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Vy från Dalälven, olja på duk, signerad ca 38x58 cm.