Lennart Gram
2019-05-16
644458
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART GRAM (1910-1996): "Modell vid spegel", signerad och daterad Gram 1955, olja på duk, ca 65x54 cm