Bordslampor Frankrike
2019-05-19
644427
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Frankrike, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, höjd inkl skärm ca 76 cm
Omarbetade