Bordslampa Frankrike
2019-05-16
644423
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPA, Frankrike, 18/1900-tal, empirestil, sk bouilottelampa, förgylld och patinerad brons, skärm i grönlackerad plåt, höjd inkl skärm ca 73 cm
Skärm med bucklor