George Fox oljemålning
2019-05-16
644400
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORGE FOX (1800/1900-tal): "Kindly Criticism", signerad George Fox, olja på duk, ca 34x24 cm