Fåtöljer ett par 1900-talets mitt
2019-05-16
644397
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, ullklädsel med ben i bok, djuphäftad rygg, senare omklädd, sitthöjd ca 38 cm
Klädsel med slitage, ben med märken