Ingegerd Torhamn litografi
2019-05-19
644378
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
INGEGERD TORHAMN (1898-1994): Geometrisk komposition, sigerad samt numrerad 55/100, ca 21x18 cm
Något gulnat blad