Carl Spitzweg, hans art

Carl Spitzweg, hans art
Carl Spitzweg, hans art
Carl Spitzweg, hans art
Carl Spitzweg, hans art
Carl Spitzweg, hans art
Carl Spitzweg, hans art
Carl Spitzweg, hans art
Carl Spitzweg, hans art

Klubbat för:

120 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

CARL SPITZWEG, hans art (1800-tal): Utsikt mot ruin vid Como-sjön, Italien, olja på duk, 31,5x43 cm

644344

2019-05-16