Fat Kina
2019-05-19
644290
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, Kina, 1800-tal, Kanton, figural och floral dekor med emaljfärger, diameter ca 29 cm
Smärre slitage