Tallrikar Kina
2019-05-18
644284
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 7 st., Kina, 1700-tal, figural och floral dekor med emaljfärger, diameter ca 23 cm
Nagg förekommer, slitage