Oidentifierad konstnär Kina 1920-tal
2019-05-18
644278
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina), Äldre par med lekande barn, inskription, 1920-tal, tusch och vattenfärg på papper, ca 129x60 cm
Slitage, lagningar