Oidentifierad konstnär
2019-05-15
644203
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, monogramsignerad M.P. ca. 45 x 35 cm, olja på duk