Serveringsvagn
2019-05-23
644031
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSVARN 1930/40-tal, lösa brickor, höjd ca 66 cm, 47x73 cm
slitage