Fällbord alrot
2019-05-18
644005
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, skivan fanerad i alrot, 1800-talets början, svarvad pelarfot med trepassavslut, brun bemålning, höjd ca 74, 88x89 cm
Kompletterat, slitage, fläckar