Peter Dahl, Färglitografi
2019-05-18
643866
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Komposition med restauranggäster, signerad Peter Dahl, 212/375, färglitografi, bladmått ca 59x42 cm
Ej examinerad ur ram