Poul Henningsen taklampa PH-5
2019-05-21
643844
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
POUL HENNINGSEN, taklampa, "PH-5", Louis Poulsen, Danmark, skärmar i vit plåt, diameter ca 50 cm
Skev skärm, repor, slitage