Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
TAKKRONA, 1800-tal, stomme i gulmetall, elektrifierad med tre ljusarmar, höjd ca 120 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
Slitage, prismor kan saknas
643826
2019-05-21