Lykta
2019-05-21
643821
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLYKTA, stomme av metall, 1920-tal, total höjd ca 80 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne