Falkenbergs belysning
2019-05-15
643793
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1900-talets mitt, ett par, Falkenbergs Belysning, stomme i mässing, inkl skärm, höjd ca 58 cm
0Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen