Coasters i silver
2019-05-21
643786
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
COASTERS, 1 par, silver, importstämplar
diameter ca 11 cm, vikt ca 170 g
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne