Jacques Germain färglitografi
2019-05-15
643773
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JACQUES GERMAIN (Frankrike, 1915-2001): Komposition, signerad J Germain, HC, färglitografi, bladmått ca 80x61 cm, oramad