Oidentifierad konstnär olja på duk
2019-05-18
643760
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stadsmotiv med flanörer, olja på duk, signerad, ca 55x41 cm
lös i ram